Formularz zgłoszeniowy

Jeżeli jesteś zainteresowany podjęciem pracy w Fabryce Automatyki "FACH S.A.", prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych, niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych przez spółkę (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997r., Dz.U. Nr 133, poz. 883).

W celu umieszczenia dokumentów aplikacyjnych w naszej bazie danych zachęcamy do wypełnienia poniższego formularza.

Aplikacja na stanowisko
Nr ref.
Inne stanowisko
Nazwisko
Imiona
Data urodzenia
Wykształcenie
Szkolenia, kursy
Znajomość języków obcych
Język Stopień znajomości
angielski
rosyjski
francuski
Inny:
Inne umiejętności
Doświadczenie zawodowe
Okres zatrudnienia
Nazwa Pracodawcy
Stanowisko i wykonywane obowiązki
Dodatkowe informacje
Adres zamieszkania
Kod pocztowy
Miasto
Ulica
Nr domu
Nr mieszkania
Poczta
Gmina
Województwo
Możliwość relokacji tak nie
Proszę o podanie innych uwag, które uważa Pan/Pani za istotne
Od kiedy będzie Pan/Pani mógł/mogła rozpocząć pracę jeżeli zostanie Pan/Pani wybrany/a
Twoje CV
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych, niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych przez spółkę (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997r., Dz.U. Nr 133, poz. 883).
Potwierdzam, że informacje udzielone w niniejszym kwestionariuszu są zgodne z prawdą.

Dziękujemy za czas poświęcony na wypełnienie formularza.

Certyfikaty
Aktualności
Fabryka Automatyki
"FACH" S.A.

ul. Stawowa 50
43-400 Cieszyn
woj. śląskie
Zobacz na mapie >>