Aktualne oferty pracy
Fabryka Automatyki FACH S.A.
z siedzibą w Cieszynie

Fabryka Automatyki FACH S.A. jest znanym na rynku krajowym oraz międzynarodowym projektantem oraz producentem automatyki dla urządzeń chłodniczych, grzewczych oraz klimatyzacyjnych.

Specjalista ds. sprzedaży

Zakres odpowiedzialności:

- współopracowywanie strategii sprzedaży,  poszukiwanie szans rozwoju sprzedaży i poszerzenia rynku;

-  maksymalizacja sprzedaży wyrobów spółki;

-  negocjowanie warunków handlowych.

-  przygotowywanie  promocji usług oraz ofert handlowych;

-  analiza potrzeb klienta;

-  poszukiwanie nowych klientów, opieka nad stałymi klientami;

- bieżąca kontrola  płynności w należnościach, przygotowywanie analiz i raportów związanych ze sprzedażą i aktualną sytuacją rynkową dla kierownictwa i Zarządu Spółki

 Wymagania:

- wykształcenie wyższe ekonomiczne lub techniczne,

- min. 2 letnie doświadczenie w sprzedaży B2B, na stanowisku handlowca w dziale sprzedaży;

- biegła znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie) do kontaktów z klientem - eksport;

- wiedza z zakresu sprzedaży;

- wysoka orientacja na osiąganie celów, dynamika w działaniu;

- umiejętność budowy długofalowych relacji z klientami firmy;

- prawo jazdy kat. B;

- brak przeciwwskazań zdrowotnych do podróży służbowych samochodem lub samolotem.

 Oferujemy:

- umowę o pracę;

- atrakcyjny system wynagradzania;

- niezbędne narzędzia do pracy;

- pełna wyzwań oraz odpowiedzialności praca;

Dokumenty aplikacyjne z  podaniem nazwy stanowiska oraz nr ref. HS/2015 w tytule informacji prosimy nadsyłać na adres:

kadry@fach.pl

 KONTROLERÓW JAKOŚCI

Opis stanowiska:

  • sprawowanie nadzoru jakościowego;
  • kontrola wymiarów zgodnie z dokumentacją techniczną oraz ocena wizualna produkowanych elementów;
  • sporządzanie raportów;
  • odbiór materiałów z dostaw, półproduktów i końcowego produktu;
  • rozwiązywanie problemów jakościowych;
  • monitorowanie jakości procesów;
  • wykrywanie przyczyn niezgodności

Wymagania:

  •  wykształcenie min. średnie techniczne;
  •  minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
  •  znajomości systemów jakości oraz narzędzi jakości;
  •  znajomość rysunku technicznego;
  •  obsługa urządzeń pomiarowych oraz norm technicznych;
  •  mile widziana dobra znajomość j. angielskiego;
  •  dobra znajomość pakietu MS Office;
  •  bardzo dobra organizacja pracy
  •  umiejętność analitycznego myślenia

Oferujemy:

  • umowa o pracę;
  • dobre wynagrodzenie;
  • niezbędne narzędzia do pracy;

 Dokumenty aplikacyjne z  podaniem nazwy stanowiska w tytule informacji prosimy nadsyłać na adres:

 MECHANIK ELEKTRYK

Nadzór nad mieniem zakładowym od strony mechanicznej, elektrycznej i wodno- kanalizacyjnej, uruchamianie maszyn

Wymagamy:
- Wiedzy z zakresu napraw i remontów maszyn oraz elektroniki
- Uprawnienia spawanie elektryczne, gazowe;
- Uprawnienia SEP do 1 kV

Oferujemy:
- pracę na umowę zlecenie
- niezbędne narzędzia do pracy

Kandydatów zainteresowanych ofertą pracy prosimy o przesyłanie aplikacji (CV + list motywacyjny) z zawarciem klauzuli dotyczącej ochrony danych osobowych

Certyfikaty
Aktualności
Fabryka Automatyki
"FACH" S.A.

ul. Stawowa 50
43-400 Cieszyn
woj. śląskie
Zobacz na mapie >>